Кошик
76 відгуків
Пора Vitals! -10% с промокодом deshevledeshevle
FOR PEOPLE FROM PEOPLE
+380686288700
+380686288700
+380686288700
+380660727172
+380666288700
+380680727172

Мийки високого тиску

живіть чисто!

Потужні мийки високого тиску STIHL миттєво справляються з будь-якими забрудненнями. Міцна конструкція і комфортне оснащення міні-мийок перетворюють роботу в суцільне задоволення. У промисловості і в домашньому господарстві - починаючи з компактніх міні-мийок і закінчуючи надпотужними мийками високого тиску для професійного використання - у фірми STIHL завжди знайдеться підходяще пристрій, що оптимально відповідає Вашим потребам.

 

 

Мийки високого тиску

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Мийки високого тиску STIHL: у грязі немає шансів.

Ефективно і без зайвої напруги очистити великі площі та об'єкти можна, озброївшись мийкою високого тиску. Цей клас техніки призначений для побутового та професійного використання.

В каталозі німецького бренду STIHL («Штиль») представлені компактні мінімийки для будь-яких потреб. Незважаючи на невеликі розміри, агрегати характеризуються потужністю і надійністю. Інженери зробили мийки високого тиску ергономічними, економічними, зручними в роботі, перевезенні та зберіганні.

Апарат високого тиску: мийка STIHL в деталях

Наведення чистоти навколо будинку, прибирання на виробництві або мийка машин – це складні завдання, які під силу техніці бренду STIHL. В асортименті компанії є маневрені мінімийки компакт-класу, пристрої середньої потужності для вимогливих користувачів, професійні агрегати для використання в сільському та комунальному господарствах, будівництві і на автомийках.

Технічні характеристики мийок високого тиску STIHL:

  • Механізм регулювання кількості води і сили струменя розташований безпосередньо на корпусі мийки. Він допомагає не тільки працювати більш точно і ефективно, але і зменшити витрати ресурсів.
  • Через 20 секунд після відключення пістолета електродвигун на всіх мийках вимикається автоматично. Це дозволяє зменшити кількість циклів включення/виключення пристрою і продовжує термін його функціонування.
  • Індукційний електродвигун не має щіток і відрізняється довговічністю і продуктивністю.
  • Конструкція форсунок розпилюючої трубки розрахована на тривалу безперебійну експлуатацію. Дизайн продуманий так, щоб зменшити силу віддачі струменя.
  • Додаткові приналежності змінюються швидко та без додаткових інструментів завдяки спеціальному поєднанню.

Експлуатація мийки високого тиску STIHL максимально проста і комфортна. У більшості моделей шланг приєднується до пістолета шарнірним механізмом, який виключає перекручування гнучкої трубки. М'яке покриття ручки робить управління пристроєм більш зручним.

Правильне зберігання агрегату – запорука його надійної роботи після тривалої перерви. В конструкції передбачені власники електрокабеля і міцна ручка з алюмінію для транспортування. Всі моделі мають великі колеса, тому переміщати мийки легко.